Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Na plakacie widoczne jest hasło tegorocznego XVIII Tygodnia Bibliotek 2021r.:,,Znajdziesz mnie w bibliotece”. Po lewej stronie plakatu widzimy smartfon. Na tapecie ekranu umieszczono wizerunek ojca drukarstwa-J.Gutenberga.
Znajdziesz mnie w bibliotece
W dniach 8-15 maja 2021 r.  na czytelników i miłośników literatury w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Drzewicy czekają specjalni goście. Będzie nam miło, jeśli odpowiedzą Państwo na nasze...
07-05-2021
Logo czasopism gazeta wyborcza i wysokie obcasy na tle stołu z filiżanką kawy i gazetą.
Aktywuj prenumeratę Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl w wersji Premium...
Grupa Agora przygotowała specjalną darmową ofertę dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Drzewicy, Pakiet PREMIUM do serwisów "Wysokich Obcasów" i "Gazety Wyborczej" na kwartał. Wystarczy...
14-04-2021

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM