Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Ogólne informacje

Orkiestra Dęta

Orkiestra dęta została założona w 2002 roku i od tego momentu uświetnia wszystkie uroczystości okolicznościowe, patriotyczne oraz kościelne. Gra zarówno utwory marszowe, jak i big-bandowe. Koncertuje w różnych miejscach Polski oraz poza granicami kraju, gdzie dumnie reprezentuje Drzewicę. Zrzesza dzieci i młodzież z terenu całej gminy. Zajęcia muzyczne skierowane są do osób w przedziale wiekowym 9 - 50 lat. Prowadzone są nieodpłatnie. Orkiestranci uczą się nut, teorii muzyki, gry na instrumentach, chodzenia w szyku oraz współpracy w grupie. Każdy członek orkiestry otrzymuje instrument, mundur oraz zestaw nut. Próby są podzielone na zajęcia indywidualne oraz grupowe. Młodzież ma możliwość nauki gry na instrumentach dętych blaszanych: puzonie, tenorze, tubie, trąbce i althornie. Rodzice nie angażują się finansowo w rozwijanie zdolności muzycznych u swoich dzieci. Ponadto dzieci ciekawie spędzają czas w towarzystwie swoich rówieśników, uczą się cierpliwości i obowiązkowości.

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM