Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

25-10-2019
Recenzja książki- "Młody Świat"

Recenzja książki

Czy nominowany do Oskara reżyser filmowy jest w stanie napisać dobrą książkę?

Uważam, ze nie ma żadnych przeszkód, by tak było. Tak właśnie zrobił Chris Weitz. Książka może nie ma oryginalnego pomysłu, ponieważ książek postapokaliptycznych jest dużo, jednak jest warta przeczytania. Sama książka zachęca i okładką i opisem, a ze dawno nie miałam książki w tym stylu chętnie zabrałam się za czytanie. Debiutancka powieść autorstwa Chrisa Weitza pt. „Miody wiat" opowiada o tajemniczej epidemii zabijającej wszystkich dorosłych i dzieci. Zostają tylko nastolatkowie i aby przetrwać w upadającym świecie muszą dopuszczać się czynów, do których sami nie wiedzieli, ze byli zdolni. Jefferson — przywódca jednego z plemienia oraz Donna — jego obiekt miłości — codziennie stawiają czoła niebezpieczeństwom ze świadomością, że ich dni są policzone. Jednak jest nadzieja na uratowanie od niechybnie zbliżającej się śmierci. Kiedy jeden ze współplemieńców wpada na trop lekarstwa na chorobę, wyruszają w pełną niebezpieczeństw wyprawę do miejsca, w którym To się zaczęło.

Podsumowując — książka jest warta przeczytania, ponieważ przekazuje takie wartości jak: miłość, przyjaźń, poświecenie.

Polecam!

Wszystkie aktualności