Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

04-02-2020
Przerwa na wspólne czytanie

Miejska Biblioteka Publiczna w Drzewicy wśród zwycięskich bibliotek akcji „Przerwa na Wspólne Czytanie”. 

Książnica w Drzewicy to również wspaniałe miejsce do zabawy, nauki i integracji. Nowe regały, gry planszowe, zabawki, maskotki, a także pufy , które biblioteka otrzymała w ramach akcji „Przerwa na Wspólne Czytanie” sprawiają, że dzieci czują się tutaj komfortowo. Do najmłodszych czytelników   adresowana jest również oferta książkowa dostosowana do wieku użytkowników biblioteki.  Miejska Biblioteka Publiczna znalazła się w gronie zwycięskich bibliotek, które zebrały najwięcej głosów w  głosowaniu internetowym, w ramach akcji „Przerwa na Wspólne Czytanie” i otrzymała również książki dla dzieci o wartości 300 zł.

Wszystkim, którzy głosowali na MBP w Drzewicy serdecznie dziękujemy.

Wszystkie aktualności