Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Dzieci w skupieniu słuchają opowieści
04-04-2022
O przyjaźni i życzliwości z przedszkolakami

Dwie grupy przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy, pod opieką nauczycielek- Pani Martyny Żach i Pani Danuty Koc przybyły do biblioteki, aby spotkać się z małym wilczkiem, bohaterem książki  Rachel Bright ”Wilk, który się zgubił”. Wilczek jest jeszcze szczeniakiem, lecz jak każdy dorosły wilk czuje się niezależny i silny. Jest pewien, że zawsze ze wszystkim sobie poradzi i nie potrzebuje pomocy rodziców i wilczego stada. Aż w pewną chłodną, arktyczną noc gubi się samotnie gdzieś w śniegu i….Piękne ilustracje Jima Fielda, śnieżno-gwiezdne krajobrazy, tęczowa zorza i niezwykłe polarne zwierzęta to dodatkowy walor opowieści.

Książka było pretekstem do rozmów o życzliwości, bezinteresownej pomocy, wielkiej mocy przyjaźni. Dzieci wspólnie z bibliotekarzem,
z powodzeniem rymowały tekst, doskonale rozpoznawały  zwierzęta arktyczne, rysowały i kolorowały  bohaterów książki. W Bibliotece na wystawce można obejrzeć prace uczestników zajęć. Bibliotekarze i mamy nadzieję, że dzieci
z niecierpliwością czekają na kolejne bajkowe spotkania.


Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM