Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

12-12-2019
Niecodzienna lekcja historii. - Podsumowanie akcji „BohaterOn w Twojej Szkole”

Niecodzienna lekcja historii.

Z inicjatywy nauczycielek: p. Katarzyny Fatalskiej, p. Anity Lach  w   Bibliotece Samorządowej w Drzewicy odbyła się niecodzienna lekcja historii, patriotyzmu i życzliwości. Uczniowie dwóch drzewickich szkół tj. Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków i Zespołu Szkół Powiatowych im. mjr Hubala spotkali się , aby podsumować realizację akcji „BohaterOn w Twojej Szkole” .Młodzież przygotowała  listy, laurki, kartki i prace plastyczne w ramach w/w  projektu edukacyjnego. Julia Łaska, uczennica technikum, przedstawiła  prezentację nt. Powstania Warszawskiego, jego bohaterów, ich ogromnego poświęcenia .Po prezentacji uczniowie wyrazili swe uznanie dla uczestników tego wydarzenia, podkreślając ich duży wkład w to, byśmy dziś żyli w wolnym kraju.

  Ogromnie cieszy nas bardzo duże i rzetelne zaangażowanie w akcję. Wartościowa jest edukacja i budowanie świadomości pamięci o Powstaniu Warszawskim wśród młodego pokolenia. 

Wszystkie aktualności