Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

29-03-2019
NAPISZ RECENZJĘ – WYGRAJ NAGRODĘ

Drogi Czytelniku Biblioteki Samorządowej w Drzewicy, zwracamy się z gorącą  prośbą, abyś zechciał podzielić się swoimi spostrzeżeniami, refleksjami na temat książek, które uważasz za godne przeczytania i poleciłbyś je innym . Jeśli któraś z wypożyczonych lektur wydała Ci się szczególnie interesująca, napisz jej krótką recenzję, powiedz co Cię wzruszyło, co wprawiło w dobry humor, a co zdenerwowało, co wywołało uśmiech albo łzy, czego nowego  dowiedziałeś się o świecie, ludziach, a może  o sobie. Nie chcemy, abyś  zamieszczał streszczenie znajdujące się na odwrocie karty tytułowej  bądź zaczerpnięte z opisów dostępnych w Internecie, opowiedz nam raczej o swoich  emocjach i przemyśleniach na temat lektury.

Recenzję można przesłać  meilem bądź przynieść do biblioteki. Tekst zamieścimy na stronie internetowej biblioteki anonimowo,  a recenzenta publikacji  nagrodzimy książką.

Twoja recenzja może zachęcić innych użytkowników biblioteki do przeczytania polecanej przez Ciebie pozycji, a dla bibliotekarzy może okazać się pomocna w doborze  lektury czytelnikom.

Regulamin konkursu i karty zgłoszenia w załączniku.

Wszystkie aktualności