Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

28-06-2019
ŚWIATOWY DZIEŃ WOLNOŚCI

Światowy Dzień Wolności

#My Freedom Day

W związku z obchodami Światowego Dnia Wolności z inicjatywy nauczycieli SP im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy pani Anity Lach i pani Katarzyny Fatalskiej oraz przy współpracy Biblioteki Samorządowej w Drzewicy - odbyły się warsztaty z klasą III b, mające na celu omówienie zagadnień związanych z wolnością. Uczniowie mieli możliwość rozpatrywania w/w problemu w różnych aspektach: architektonicznym, literackim oraz historycznym. Przygotowane plakaty oraz ciekawe materiały dydaktyczne w języku polskim i angielskim związane z ideą .  Mamy nadzieję, że uczniom bliższe się stały pojęcia: wolność, odpowiedzialność, godność osobista.

Wszystkie aktualności