Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Kobieta siedzi na krześle, z tyłu stoi mężczyzna obok kanapy
25-04-2022
Spektakl "Sepracja- farsa małżeńska"

24.04.2022r. o godzinie 18:00 na deskach sceny sali widowiskowej RCK odbył się spektakl Mariusza Marczyka pt " Sepracja- farsa małżeńska". w rolach głównych widzowie obejrzeli mistrzowską grę aktorską Mariusza Marczyka i Joanny-Moniki Chrzanowskiej.
Przed spektaklem widzowie mieli okazję obejrzeć wystawę pt. Wielanoc w Opoczyńskim. Zarówno spektakl jak i wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów.Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM