Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Duża grupa dzieci w kinie
08-03-2023
SEANSE FILMOWE NA DZIEŃ KOBIET

       Dziś mieliśmy niezwykłych gości w naszym kinie! Dzieci z pobliskich szkół przyjechały do nas na specjalne pokazy filmowe z okazji Dnia Kobiet. Wszyscy byli bardzo podekscytowani, ponieważ mieli okazję zobaczyć film "Pimi z Krainy Tygrysów".


       Dzieci przybyły z rana i już od samego początku atmosfera była wesoła i pełna energii. Przed wejściem do kina na dzieci czekały słone przekąski oraz słodkie napoje. Po przywitaniu, dzieci usiadły  wygodnie w fotelach i zaczęły seans.


       Film opowiadał o przygodach sympatycznego, białego psa o imieniu Pimi, który wyruszył w fascynującą podróż do krainy tygrysów. Na swojej drodze spotykał wiele niebezpieczeństw, ale z pomocą swoich przyjaciół udaje mu się pokonać wszystkie przeszkody.


       Dzieci były bardzo zainteresowane fabułą i cały czas kibicowały Pimiemu, trzymając kciuki za niego i jego przyjaciół. Przez cały czas filmu słychać było okrzyki zachwytu i podziwu.

      Po zakończeniu seansu, dzieci wróciły do szkół z uśmiechami na twarzach i pełnymi wrażeń. Był to naprawdę niezapomniany dzień, pełen emocji i pozytywnej energii, który na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy okazję gościć tak wspaniałych młodych ludzi w naszym kinie.Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM