Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Maciej Pol
05-06-2023
Relacja z pokazu iluzji Macieja Pola

W dniu 3 czerwca 2023 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej RCK w Drzewicy odbył się niezwykły pokaz iluzji Macieja Pola, najpopularniejszego polskiego magika. Widzowie z różnych miejscowości zjawili się, by być częścią tego magicznego wydarzenia. 

Maciej Pol znany jest ze swojej umiejętności przekształcania oczywistych rzeczy w coś nieoczywistego i magicznego w sposób błyskawiczny. Tym razem również nie zawiódł oczekiwań publiczności. Przez cały występ zaskakiwał widzów coraz bardziej zadziwiającymi i nieprzewidywalnymi sztuczkami. Jego charyzma i umiejętność wciągania publiczności w świat magii sprawiły, że każdy pokaz był niezapomnianym show.

Publiczność była oczarowana i entuzjastycznie reagowała na każdą sztuczkę, która była przedstawiana na scenie.

Pokaz iluzji Macieja Pola w RCK w Drzewicy na pewno pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM