Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Przedszkolaki zwiedzają wystawę i oglądają baśń
03-06-2023
Przedszkolaki zwiedzają wystawę i oglądają baśń

Dziś w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy mieliśmy zaszczyt gościć grupę radosnych przedszkolaków!
Nasi mali goście oglądali wystawę przepięknych, ręcznie robionych lalek. Przedszkolaki miały okazję przyjrzeć się blisko każdemu detalowi tych wyjątkowych lalek, zachwycając się ich urokiem i kunsztem wykonania. Ich twórczość i staranność wzbudzały podziw zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Ale to nie wszystko! Po zwiedzeniu wystawy, przedszkolaki miały przyjemność obejrzeć dwie baśnie teatralne: "Królowa Śniegu" oraz "Calineczka". Na ekranie ożyły postacie znane z książek i bajek, przenosząc dzieci w magiczny świat pełen przygód i nauki. Wraz z bohaterami podróżowały przez niesamowite krainy i przeżywały emocje razem z nimi.

To niezapomniane doświadczenie wzbogaciło wyobraźnię naszych małych gości, rozbudziło ich ciekawość świata oraz wpłynęło na rozwijanie ich pasji artystycznych. Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy z dumą wspiera edukację i rozwój dzieci poprzez organizację takich wyjątkowych wydarzeń.

Dziękujemy przedszkolakom za wspaniałą atmosferę i uśmiechy, które dodają nam energii do dalszej pracy. Zapraszamy wszystkie przedszkola i grupy zorganizowane do odkrywania magii kultury w naszym Centrum Kultury!Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM