Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Kadr z koncertu
05-06-2023
Koncert - WE ŚNIE BUDZĄ SIĘ MARZENIA

W dniu 4 czerwca 2023 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury odbył się bezpłatny koncert dla dzieci pt. "WE ŚNIE BUDZĄ SIĘ MARZENIA" z udziałem zespołu "Jakoś to będzie" z RCK. Sala widowiskowa była wypełniona radosnymi maluchami, którzy śpiewali i tańczyli razem z artystami, słuchając największych hitów bajkowych Disneya.

Podczas koncertu, oprócz wspaniałej muzyki, organizowano również konkursy z nagrodami, które dodatkowo podkręcały atmosferę zabawy.
Wydarzenie w RCK dostarczyło niezapomnianych chwil dzieciom i ich rodzicom, tworząc niepowtarzalną atmosferę.Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM