Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

ZPiT Śląsk
26-05-2023
Koncert Galowy Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk

W czwartek, 25 maja 2023r. odbył się Koncert Galowy zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy. Koncert był niezapomnianym wydarzeniem, które umożliwiło uczestnikom odkrycie bogactwa polskiej kultury i sztuki. Dla wszystkich obecnych był to wieczór pełen artystycznej pasji, wyjątkowych brzmień i widowiskowych występów, które na długo pozostaną w pamięci. Sala widowiskowo-kinowa RCK w Drzewicy była doskonałym miejscem dla tego wydarzenia, zapewniając odpowiednie warunki akustyczne i komfort dla widzów. Dzięki starannie zaplanowanej organizacji, koncert przebiegł sprawnie i dostarczył nie tylko
artystycznej przyjemności, ale także silnego poczucia polskiej tożsamości i dumy z naszego dziedzictwa kulturowego.

W trakcie koncertu publiczność miała okazję podziwiać nie tylko piękne interpretacje tradycyjnych pieśni i tańców śląskich, ale także cieszyć się występami utalentowanych solistów, chóru, orkiestry i baletu. Wszechstronny skład artystów stworzył niesamowitą atmosferę i dostarczył niezapomnianych wrażeń wszystkim obecnym. Dziękujemy całemu zespołowi Śląsk za wspaniały koncert i miłą współpracę podczas organizacji wydarzenia.

Dziękujemy również widzom, którzy jak zawsze zaszczycili nas swoją obecnością.


Kliknij, aby obejrzeć galerię zdjęć.

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM