Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Po lewej stronie tekst, po prawej stronie zabytkowy aparat fotograficzny.
07-10-2021
Koło fotograficzne

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii do wzięcia udziału w zajęciach koła fotograficznego, które poprowadzą Panowie: Krzysztof Szczepański i Andrzej Kocot.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 12.10.2021r. (wtorek) o godzinie 17:00 w sali stowarzyszeń (0.30) Regionalnego Centrum Kultury.

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM