Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Cykl spotkań edukacyjnych dla mieszkańców Gminy Drzewica w zakresie innowacyjnych technologii w budownictwie pasywnym
10-11-2022
Cykl spotkań edukacyjnych dla mieszkańców Gminy Drzewica w zakresie innowacyjnych technologii w budownictwie pasywnym

Burmistrz Drzewicy zaprasza mieszkańców Gminy Drzewica na warsztaty w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej projektu pn. „Budowa budynku Klubu Sportowego MGKS Drzewica w technologii pasywnej”, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020.

Celem spotkania jest zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań, które zostały zastosowane w budynku pasywnym, w tym odnawialnych źródeł energii. Warsztaty zostaną prowadzone przez specjalistę z zakresu ochrony środowiska, który zaprezentuje obiekt i efekty ekologiczne dla lokalnego środowiska. Prowadzący spotkanie omówi jak konwencjonalne źródła energii negatywnie wpływają na  środowisko.

Za realizację inwestycji „Budowa budynku Klubu Sportowego MGKS Drzewica w technologii pasywnej” Gmina Drzewica została uhonorowana tytułem finalisty tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" w kategorii „budowy obiektów sportowych”. Jury konkursowe  doceniło poziom rozwiązań architektonicznych i funkcjonalność nowego obiektu, a także nowoczesność zastosowanych technologii oraz efekty ekologiczne.

Spotkanie 1

  • 15 listopada 2022 roku godz. 10.00

miejsce: budynek Miejsko–Gminnego Klubu Sportowego w Drzewicy

ul. Kolejowa 27

Spotkanie 2

  • 15 listopada 2022 r. godz. 16.00

Miejsce: Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy ul. Stawowa 27A

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM