Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

„Nędzarz i madame” – projekcja filmu dla mieszkańców Gminy Drzewica
31-03-2022
„Nędzarz i madame” – projekcja filmu dla mieszkańców Gminy Drzewica

Burmistrz Drzewicy zaprasza na bezpłatny seans filmu pt. „Nędzarz i madame”, który odbędzie się w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy w dniu 7 kwietnia (tj. czwartek) o godz. 18:00.

„Nędzarz i madame” ukazuje artystyczną i duchową drogę polskiego powstańca styczniowego, artysty-malarza oraz dobroczyńcy ubogich – Adama Chmielowskiego, który po latach burzliwej młodości postanawia porzucić swoje dotychczasowe życie, a świat poznaje go, jako Brata Alberta.

Bilety na seans dostępne są u sołtysów lub w kasie Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy. Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona.
O uzyskaniu biletu decyduje kolejność odbioru wejściówek.

Wszystkie aktualności

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM