Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Plakat promujący spektakl wosk i żar
WOSK I ŻAR

Sztuka oparta na jednym z wielu barwnych i pełnych komizmu opowiadań Rolanda Topora – francuskiego artysty o polskim pochodzeniu. Co wygra tym razem? Sznyt i wdzięk rodem z Francji, czy może jednak polska brawura, w której ujścia szukał autor?
Rzecz mówi o pisarzu, który w obliczu trudnej sytuacji rodzinnej rezygnuje z tworzenia tylko dla wąskiego grona sympatyków. Postanawia wydać BESTSELLER, który przyniesie mu sławę, a przede wszystkim pieniądze, dzięki którym uratuje swoją żonę i dzieci od klęski.
Z pomocą przyjdzie mu Bertrand – kuzyn Mary, którego dar przemawiania głosem większości ma dać pisarzowi przepis na stworzenie książki IDEALNEJ.

Czy tak się stanie, to okaże się wkrótce…

Scenariusz jest oparty na opowiadaniu z cyklu „ Cztery róże dla Lucienne”. Inspiracja była na tyle silna, że autor zagłębił się w przedstawione postacie jeszcze mocniej. Nadał im charakteru, motywacji, a przede wszystkim starał się dotrzymać kroku dowcipem jakim raczył czytelników R. Topor.

Jeśli nie jest Wam obcy czarny humor, absurdalne dialogi czy też szczypta pikanterii zapraszamy już 11 marca o godz. 18:00 na „Wosk i Żar”.

OBSADA:
Asia Zaremba - Mary
Adrian Półtorak - Bertrand
Szymon Gwadera - Philippe

Reżyseria - Szymon Gwadera
Scenografia i kostiumy - Renata Pluta
Oprawa muzyczna - Maja Wojtarek
Nagłośnienie - Przemysław Nowak
Oświetlenie - Karol Sobolewski

WSTĘP WOLNY

Organizator: 
RCK w Drzewicy
Data wydarzenia: 
11-03-2023 18:00

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM