Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Formularz wyszukiwania

Koncert zespołu "KOSY", pokaz filmu "Dzień i noc"
Koncert zespołu "KOSY", pokaz filmu "Dzień i noc"
Zapraszamy serdecznie do zatopienia się w historii o kobiecej przyjaźni, obrzędach ludowych, śpiewie i dramatycznych, niewytłumaczalnych wydarzeniach
Artystyczne kino „Dzień i Noc” to hybrydowa opowieść, która łączy w sobie dokument obserwacyjny i fabułę aby w oryginalny sposób opowiedzieć o potrzebie bliskości w życiu każdego z nas Starość i młodość, przeszłość i teraźniejszość przeplatają się ze sobą. A to wszytko przy akompaniamencie śpiewu ludowego i obrzędów magicznych

Film „Dzień i Noc" miał swoją światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rydze, gdzie jako jedyny film z Polski zakwalifikował się do Konkursu Głównego.
W roli głównej wystąpiła Sandra Korzeniak, wcielając się w rolę wiedźmy Nawoi. Muzykę do filmu skomponował wybitny kompozytor z Wenezueli, Nascuy Linares. Ścieżkę dźwiękową współtworzył zespół „Kosy”.

Termin:
2023-06-10 godzina 18:00, 
sala widowiskowo-kinowa w RCK

ZWIASTUN:
https://vimeo.com/448803474


Organizator: 
RCK w Drzewicy
Adres wydarzenia: 
Stawowa 27A
Data wydarzenia: 
10-06-2023 18:00

Copyright RCK Drzewica 2021

Created by VOBACOM