Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

09-04-2019
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "NAJPIĘKNIEJSZA KARTA WIELKANOCNA 2019r."

W konkursie plastycznym wzięło udział 12 placówek-w tym 176 uczestników, wpłynęłeo łącznie 201 prac plastycznych.  
Regionalne Centrum Kultury dziękuje wszystkim uczestnikom i ich artystycznym opiekunom za udział w konkursie.

Przyznano po 3 nagrody główne w każdej kategorii (w tym nagrody ex aequo za 2 miejsca), Jury przyznało łącznie 18 wyróżnień.
Nagrody do odebrania w RCK od 10 kwietnia w pok.instruktorów.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

I Kategoria - dzieci w wieku 7 - 12 lat:

I miejsce: JAKUB PROKOPCZYK Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Mariówce
II miejsce: ZUZANNA KULETA MDK Opoczno
II  ex aequo: TOBIASZ TOMCZYK Szkoła Podstawowa w Idzikowicach
III miejsce: MACIEJ MICHAŁOWICZ Szkoła Podstawowa w Drzewicy

Wyróżnienia:
1.WIKTORIA KOLASA Szkoła Podstawowa w Domasznie
2.JAKUB ABRAMCZYK Szkoła Podstawowa w Rusinowie
3.HANNA GOSKA Szkoła Podstawowa w Drzewicy
4.ALAN REMIAN Szkoła Podstawowa w Drzewicy
5.LIDIA PLASKOTA Szkoła Podstawowa w Rusinowie
6.MARTYNA ROGULSKA Szkoła Podstawowa w Drzewicy
7.MIKOŁAJ ŁASKI Szkoła Podstawowa w Drzewicy
8.ALEKSANDER MŁODAWSKI Szkoła Podstawowa w Drzewicy
9.MARYSIA ZAJĄC Szkoła Podstawowa w Drzewicy
10.WERONIKA BIAŁEK Szkoła Podstawowa w Brzustowcu
11.PIOTR TOMASZEWSKI Szkoła Podstawowa w Drzewicy
12.TOSIA OWCZARSKA Szkoła Podstawowa w Drzewicy
13.KRZYSZTOF KWAPIS Szkoła Podstawowa w Idzikowicach
14.OLIWIA KOLASA Szkoła Podstawowa w Domasznie

II Kategoria - dzieci w wieku 13 - 17 lat:

I miejsce: FAUSTYNA KOWALSKA Szkoła Podstawowa w Brzustowcu
II miejsce: AGATA KARASI?SKA Szkoła Podstawowa w Drzewicy
II  ex aequo: MAJA ZWOLIŃSKA MDK Opoczno
III miejsce: JULIA BOGATEK Szkoła Podstawowa w Drzewicy

Wyróżnienia:
1. KAROLINA OLESIK Gielniów
2. KAJA WOCHNIAK Szkoła Podstawowa w Drzewicy
3. KAROL LARENTA Szkoła Podstawowa w Drzewicy
4. KLAUDIA KMITA Zespół Szkół nr1 w Przysusze

Komisja konkursowa: Anna Woźniak, Alina Szymańska, Marta Szymańska, Natalia Pomykała

Prosimy uczestników i artystycznych opiekunów o dokładne czytanie regulaminu.
Kilka ciekawych prac zostało zdyskwalifikowanych bo były niezgodne z zasadami regulaminu.

Wszystkie aktualności