Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

16-11-2018
" Biało-czerwone zakładki" Patriotic bookmarks

Uczniowie IV i V klas Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy włączyli się w obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez wykonanie patriotycznych zakładek do książek.

Staranność, estetyka, barwy biało - czerwone i nawiązanie do Narodowego Święta Niepodległości to były nieodzowne elementy  przy wykonaniu każdej zakładki.

Uczniowie wraz z inicjatorkami tego przedsięwzięcia p. Anitą Lach i p. Katarzyną Fatalską przekazali zakładki do szkolnej biblioteki oraz do Biblioteki Samorządowej Gminy i Miasta w Drzewicy.   

Mamy nadzieję, że prace dzieci zostaną wykorzystane przez czytelników biblioteki przy lekturze książek, a także będą przypominać o tej podniosłej rocznicy.

Wszystkie aktualności