Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

12-09-2018
Przedwiośnie - lekturą Narodowego Czytania 2018

Dnia 8.09. 2018 Biblioteka Samorządowa Gminy i Miasta w Drzewicy wzięła udział w akcji Narodowe Czytanie, organizowanej z inicjatywy Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Podczas tegorocznej odsłony Narodowego Czytania uczestnicy czytali Przedwiośnie Stefana Żeromskiego.

Biblioteka Samorządowa przy współpracy Towarzystwa Przyjaciół Drzewicy i  Uniwersytetu III Wieku zorganizowała spotkanie poświęcone Narodowemu Czytaniu po raz trzeci. Wybrane fragmenty Przedwiośnia czytali przedstawiciele władz miasta, mieszkańcy Drzewicy a także  młodzi aktorzy z grupy teatralnej Gość działającej przy Regionalnym Centrum Kultury, wraz z instruktorką. Podczas spotkania wspólnie śpiewano utwory patriotyczne. Nie tak wytwornie jak we dworze w Nawłoci, ale równie smacznie raczono gości żurem staropolskim. Osoby, które czytały lekturę nagrodzono upominkami a wszyscy uczestnicy Narodowego Czytania otrzymali zakładki książkowe, zaprojektowane przez bibliotekę specjalnie na tę okazję.

Wszystkie aktualności