Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

18-06-2018
NOC BIBLIOTEK 2018 - PODSUMOWANIE

Biblioteka Samorządowa Gminy i Miasta w Drzewicy 9 czerwca 2018 r. po raz kolejny włączyła się w ogólnopolską Noc Bibliotek. Hasłem tegorocznej akcji było „Rzeczpospoczyta”, nawiązujące do 100- lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy imprezy wzięli udział w zabawach ruchowych, grach, zgaduj-zgadulach, konkursach. Podczas spotkania czytano też baśnie i legendy opowiadające o   początkach państwa polskiego oraz o ciekawych miejscach i zabytkach Polski. Dzieci, które najwięcej zapamiętały z przeczytanych historii zostały nagrodzone słodyczami. Atrakcją był też film udostępniony przez głównego organizatora pt. „Tarapaty”, którego scenariusz powstał na podstawie autentycznego wydarzenia z 1948 roku, kiedy Pablo Picasso namalował warszawską Syrenkę w jednej z kamienic. Podczas seansu filmowego nie mogło zabraknąć popcornu. Na pamiątkę Nocy Bibliotek uczestnikom wręczono zakładki do książek i okolicznościowe plakietki.

Wszystkie aktualności