Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

04-09-2018
Koncert utworów fortepianowych I. J. Paderewskiego

Stowarzyszenie Forum 4 Czerwca i Drzewieckie Centrum Wolontariatu "Ofiarna Dłoń" zapraszają na koncert utworów fortepianowych Ignacego Jana Paderewskiego w wykonaniu najwybitniejszego znawcy i interpretatora muzyki tego artysty jakim jest Karol Radziwonowicz.
Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy w niedzielę 9 września 2018 roku o godz. 16.00.
Koncert jest częścią projektu "Komu zawdzięczamy naszą Niepodległość: od Paderewskiego do lokalnych bohaterów tamtych czasów" realizowanego w ramach programu finansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich FIO 2018.

Wstęp wolny, zapraszamy.

Wszystkie aktualności