Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.


Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Stopka

Stopka

Projekt  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
„Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego”.

Newsletter

Aktualne informacje prosto na Twój adres e-mail

Regionalne Centrum Kultury w Drzewicy

Polish Czech English French German Italian Russian Slovak Spanish Ukrainian Urdu

Facebook Regionalne Centrum Kultury w DrzewicyRSS

Ustawienia
Ustawienia
Rozmiar czcionki

Formularz wyszukiwania

23-10-2018
Darmowe książki do wzięcia

Biblioteka Samorządowa Gminy i Miasta w Drzewicy zachęca mieszkańców gminy do odwiedzenia biblioteki i zabrania bezpłatnie do domu przygotowanych przez bibliotekarzy książek. Do wyboru są książki wycofane ze zbiorów biblioteki oraz przekazane przez czytelników. Biblioteka nie wszystkie dary wpisała do swego księgozbioru (posiadamy już takie tytuły w swoich zbiorach) i postanowiła różne pozycje literatury pięknej i popularnonaukowej zaoferować wszystkim, którzy lubią czytać.

Nie ma określonej maksymalnej liczby woluminów, jaką może wziąć jedna osoba. Liczymy, że użytkownicy biblioteki będą sięgać tylko po te wydawnictwa, które są im przydatne.

Książki w księgarniach są drogie, w bibliotece można znaleźć coś dla siebie całkiem za darmo.

ZAPRASZAMY

Wszystkie aktualności